İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Hayatın yoğun temposu arasında kendini geliştirmek için İngilizce özel ders almak isteyenler her geçen gün artan bir ivmeye sahip olmaktadırlar. Bunun en önemli nedeni, çağın gereklilikleri ve daha iyi şartlara sahip olma isteğidir. İngilizce Nasıl Öğrenilir başlıklı yazımızda  detaylarını  görebileceğiniz  gibi,  İngilizcenin  kişilere  açacağı  fırsat  kapılarının saymakla  bitmesi  mümkün  değildir.  Bununla  birlikte  İngilizce  özel  ders almaya   karar vermeden önce seviyenizin belirlenmesi çok önemlidir.

Seviye Belirlenerek İşe Başlanmalıdır

www.ingilizcekaynak.com sitemiz bünyesinde İngilizce özel ders almak  isteyenler için pek  çok  alternatif  bulunmaktadır.  Birebir İngilizce kursu gibi  seçenekler  yanında yabancıdan İngilizce özel ders imkânı da sizler için tanınmaktadır. Fakat bir dil öğrenimine başlamadan önce kişiye özel program uygulanması için, seviyenin doğru belirlenmesi temel şarttır. Bu nedenle de, bünyemizde özel ders verenler tarafından işe seviye belirlenerek başlanmaktadır. Kişilerin  ilgi alanları ve algı düzeyleri çok farklılık göstermektedir. Bu  nedenle de öğrenim seviyesine göre İngilizce öğrenme programıdüzenlemesi yapılmaktadır. Yılların deneyimi ile hareket eden eğiticilerimiz, öğrencinin her açıdan düzeyini belirleyerek, ona uygun planlamayı süratle yapmaktadır. Zaten bu da, eğitimlerimizin niteliğini ve başarımızı arttıran en önemli faktörlerdir. Önce İhtiyaçlar, Sonra Çözüm Bizim felsefemiz, önce kişinin ihtiyaçlarını sonra da çözümü belirleyerek yola çıkmak şeklindedir. Bu şekilde başlanılan İngilizce öğrenme, etkin ve verimli olmaktadır. İngilizce öğrenmeye defalarca sıfırdan başlayan kişiler bile bizimle nihai çözüme kavuştuklarını ifade  etmektedirler.  Çözümlerimiz  arasında Birebir  İngilizce  özel  ders,  Online  dersler  ya  da İngilizce konuşma özel ders gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Diğer seçenekler hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam etmeniz faydanıza olacaktır. Bizim en önemli farklarımızın başında İngilizceyi öğretirken hayatın gereği olduğunu kabul ettirmemiz ve çağdaş metotlarla sevdirerek eğitim uygulamamızdır. Uzman eğitimciler tarafından  hazırlanan  en  bilimsel  hafıza  teknikleri  ile  “unutmayı  unutturmak”  önemli hedeflerimiz arasında bulunmaktadır. Görsel teknikler kullanılarak beyni harekete geçiren uzmanlarımız, zihinde kalıcı yer edecek seviyede öğrenmeyi mümkün kılmaktadırlar.

Sizler de en ekonomik İngilizce özel ders fiyatları için bizi arayın. Size özel avantajlarla yüklü eğitim sürecimiz, İngilizce açısından hayatınıza yön vermenizi sağlayacaktır.